KONTAKT
MENU

Náborové video

Spájame špičkovú technológiu s kreativitou.

Ukážte svoju značku a kultúru firmy.
Nechajte si vytvoriť náborové video.

 

Nechajte záujemcov nahliadnuť pod pokrievku vašej firmy a dajte budúcim uchádzačom o prácu možnosť vidieť, ako dobre sa u vás ľudia majú. Video z reálneho prostredia vo vnútri firmy presvedčilo už mnoho uchádzačov o prácu. Hľadáte nových zamestnancov? Ukážte im, ako to u vás vyzerá.

 

Dôkladná príprava

Základom kvalitného náborového videa je perfektná príprava. Dokážeme vymyslieť nápad na mieru, spísať scenár a vybrať dokonalé lokácie. To všetko v spolupráci s vami.

Vyladená ekonomika

Snažíme sa nájsť taký spôsob tvorby videa, ktorý bude korešpondovať s kvalitou prevedenia, cieľom oznámenia a vašim rozpočtom.

Fungujúca stratégia

Veľkú časť rokovaní budeme venovať vypočutiu vašich prianí a očakávaní. Následne spoločne vymyslíme najvhodnejšiu stratégiu pre tvorbu videa, ktorá vám umožní osloviť tých najlepších uchádzačov o prácu.

Prezentujte nadriadených

Nebojte sa ukázať novým potenciálnym kolegom ich nadriadených, ktorí hovoria o firme do kamery. Tento spôsob zvyšuje dôveryhodnosť a dokáže jedinečným a osobitým spôsobom osloviť uchádzačov.

Vlastné know-how

Základom kvalitného obrazu a rozmanitej kreativity sú profesionálne nástroje na tvorbu a tiež filmové postupy. Používame najmodernejšiu filmovú techniku vrátane počítačom programovateľného pohybu kamery.

Postprodukcia

Každý záber starostlivo vyberieme a nafarbíme tak, aby všetko dokonale ladilo. Je dôležité, aby bol kladený dôraz na oznámenie, a vaša firma vyzerala čo najlepšie.

Naše skúsenosti

15+

rokov na trhu

300+

spokojných zákazníkov

1000+

úspešných projektov

3

pobočky

Mám záujem o konzultáciu zadarmo ...

Juraj Ondráš Expert na video produkce@spaneco.com +421 907 405 425

{{ msg }}