KONTAKT
MENU

3D animácie

Spájame špičkovú technológiu s kreativitou.

Ukážte svetu váš produkt v tom najlepšom svetle. Nechajte si vytvoriť 3D animáciu.
3D animácia dokáže nahliadnuť pod povrch.

 

Animácia a spracovanie 3D digitálneho obrazu, tvorí ďalšiu vyššiu úroveň prezentačných nástrojov v podobe dynamiky a pohybu. Vďaka 3D animácii ešte lepšie vyjadríte a zdôrazníte výhody, princípy a prednosti vašej myšlienky, výrobku či technológie.

 

Realistické materiály a HDRI nasvetlenie

Pokiaľ má vzniknúť špičkové 3D video, je potrebné používať tie najlepšie nástroje a technológie, ktoré nám umožnia vznik realistického výsledku.

Vyladená ekonomika

Snažíme sa nájsť taký spôsob tvorby videa, ktorý bude korešpondovať s kvalitou prevedenia, výpovednou hodnotou a vaším rozpočtom.

Tvorba modelov

S 3D animáciami máme dlhoročné skúsenosti a sme schopní vytvoriť 3D model vášho produktu na mieru, alebo využiť už existujúce 3D modely z vašej výroby.

Neobmedzené možnosti

CGI nám umožňuje všetko, čo si vymyslíte. Môžeme prezentovať obrie stroje alebo sa dostať do vnútorností počítačového čipu. S počítačovou animáciou neexistujú hranice.

Premyslené postupy

Pomocou hrubej animácie vytvoríme náhľad, následne zapracujeme s Vami finálne korektúry a potom prechádzame k náročnej práci v postprodukcii. Pomocou jedinečnej práce s digitálnymi materiálmi a svetlom tvoríme 3D animácie nerozoznateľné od reality.

3D animácie na svetovej úrovni

Celú snahu smerujeme k jedinému cieľu - chceme váš produkt prezentovať tak, aby ste ho mohli hrdo ukázať celému svetu.

 

Naše skúsenosti

15+

rokov na trhu

300+

spokojných zákazníkov

1000+

úspešných projektov

3

pobočky

Mám záujem o konzultáciu zadarmo ...

Juraj Ondráš Expert na video produkce@spaneco.com +421 907 405 425

{{ msg }}